On jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę.

IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  FAQFAQ  SzukajSzukaj  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  

Share | 

Mrs Mia Wallace

Go down 
AutorWiadomość
Mia Wallace
Admin

PisanieTemat: Mrs Mia Wallace   Czw Sie 26, 2010 11:32 pm

1. Imię i nazwisko: Mia Bree Wallace
Nazwisko Panieńskie Harrison
2. Wiek: 24
3. Wygląd (opis zdjęcie imię i nazwisko aktora ):

Uma Thurman

Szczupła długonoga brunetka o duzych szaroniebieskich oczach które przy odpowiednim makijażu wygladaja na zielone. Ma jasna porcelanową cerę ktorej pociemnic niepotrafi nawet letnie slońce. Paznokcie często ma pomalowane na kolor czerwony lub biały, rzadziej czarny.

4. Charakter : Mia to osoba bardzo spokojna na codzień lecz gdy coś ją zdenerwuje potrafiu pokazać pazurki.
Z zewnątrz wydaje się silną pewną siebie kobietą lecz w środku jest krucha i delikatna. Nieliczni znaja jej słaby punkt.
Mimo to chowa emocje, zachowuje wszystko dla siebie. Mia Wallace to zdecydowanie twarda sztuka.
Potrafi byc łagodna jak anioł ... czasem... niegrzeczna jak diablica choc.. w granicach rozsądku. Robi co chce i kiedy chce... ot taka z niej anarchistka. pohamować moze ją jedynie jej mąż.
Pozatym... Mia stara sie byc tajemnicza... więc nic więcej wam niepowiem. -Może póżniej.

5. Historia: Wychowana w jednym z tych dobrych domów na przedmieściach Phoeniks. Jej rodzice byli dość majętni wiec niebrakowalo jej raczej niczego... oprócz rodzinnej miłości. Od najmłodszych lat fascynowalo ją kino. Nic dziwnego że gdy była dorastajacą mlodą dzieczyną postanowiła zostac aktorka. Jej kariera niestety trwala zaledwie kilka doslownych...minut. Grala w takzwanym pilocie. Czyli pierwszym odcinku serialu który niestety niedoczekal się kolejnej części. Wkrotce potem kontynuujac nauke w szkole aktorskiej na przesluchaniu do reklamowki poznala swojego przyszlego męża. Marc byl tam u swojego znajomego z którym zalatwial interesy.
Mia wpadla Marcellusowi w oko a reszty sami mozecie sie domyślić.
Gdy zdecydowala się poslubić Marcelusa Wallac'a doszło do awantury... ( takiej samej gdy poinformowala ich że niema zamiaru isć na prawo tylko do szkoły aktorskiej)
Od czasu ślubu niewiduje się z rodzicami.

6. Zainteresowania: Ksiażki, kino, mitologia grecka, broń palna.

7. Zajęcie/Praca : Mąż Marcellus nie pozwala jej pracować, Mia zajmuje sie uszczęśliwianiem swojego męża i ...byciem pania Wales. Maluje obrazy na sprzedaż. Jest to raczej komercyjna sztuka (szybciej się sprzedaje). Very Happy

8. Stan Cywilny: zamężna

9. Miejsce zamieszkania: Rezydencja państwa Wallesów

10. Rodzina: maż Marcelus Wallace (...oraz rodzice, rodzeństwo jeśli pojawi się na forum.) Mia nie posiada dzieci.
11. Ciekawostki: Nałogowa palaczka. Miewa napady glody na czekoladę. Prawdopodobnie jest anorektyczka i nimfomanką.

12. Przykładowy post[!]:
I skad ten plaster na jego karku ? Kiedy zapytałam go co mu się stalo odburknął tylko i zmienił temat. Trochę mnie to zmartwiło. Przecież ma wielu wrogów, to chyba normalne że zależy mi na zdrowiu mojego męża! Jest ostatnio taki markotny jakby czymś sie martwił. Spakowalam do torebki potrzebne mi kosmetyki i pośpiesznie wszyszłam z domu. Nie mogłam przestać o tym mysleć. Chwile pózniej siedząc już w samochodzie i odpalając silnik mojego nowego żółtego cabrioletu przypomniałam sobie że zapomniałam wlączyc antywlamaniowego alarmu.

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ♦
Powrót do góry Go down
http://black-dagger.hot-me.com/forum
Vincent Vega
Admin

PisanieTemat: Re: Mrs Mia Wallace   Czw Wrz 02, 2010 8:18 pm

Akcept. Świetna KP swoją drogą Wink

A skoro już skończyłaś robić swoją, to może pomożesz z moją? Very Happy
Powrót do góry Go down

Mrs Mia Wallace
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wallace G Moore Jr
» Rob Muldoon Jug made by Robert Wallace
» Is this the work of Audrey Wallace?
» BRIAN ALPS WALLACE AND GROMMIT'S YELLOW SUBMARINE.
» She wolf of London. Anybody like it?