Pulp Fiction WEB RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


On jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę.
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  

 

 Przed Domem

Go down 
AutorWiadomość
Mia Wallace
Admin
Mia Wallace


Wiek : 25

Przed Domem Empty
PisanieTemat: Przed Domem   Przed Domem EmptyWto Wrz 14, 2010 3:33 pm

Przed Domem Standard%20bungalow


Z zewnątrz nie wyróżnia się niczym szczególnym. Przeciętny bungalow dość pokaźnych rozmiarów, dwukondygnacyjny budynek położony nieopodal prywatnej plaży w otoczeniu palm, figowców i wawrzynowatych. Od wścibskiego wzroku gapiów właścicieli chroni dwuipółmetrowej wysokości żeliwny parkan w stylu neogotyckim oraz gęsty żywopłot podobnej wysokości złożony głównie z ligustru, bukszpanu, wawrzynu i samosiejek kilku gatunków drzew.




Rezydencja jest dwukondygnacyjnym budynkiem a' al bungalow typu hawajskiego, przypominającym nieco secesyjne twory anglosaskiego geniuszu.
Parter przeznaczony jest praktycznie dla gości, dość szeroka sień ozdobiona obrazami, gobelinami i kolekcją broni wiedzie do obszernych rozmiarów salonu. Znajdują się tam sprzęty potrzebne gościom, a zwłaszcza właścicielowi do różnorakich rozrywek: barek, duży telewizor plazmowy, zestaw kina domowego, stół bilardowy z wyposażeniem. Nieopodal urządzono coś w stylu ogrodu zimowego, doświetlonego w razie potrzeby sztucznym światłem jarzeniówek. Górne piętra przeznaczono do użytku właściciela. Umieszczono tam mini-siłownię, gabinet, bibliotekę i kilka pokojów użytkowych.


Powrót do góry Go down
http://black-dagger.hot-me.com/forum
 
Przed Domem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podwórze przed domem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pulp Fiction WEB RPG :: Inne części miasta :: Dzielnice Mieszkalne :: Rezydencja rodu von Karnsteinów 4-
Skocz do: