Pulp Fiction WEB RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


On jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę.
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  

 

 Czy podoba się wam wygląd forum?

Go down 

Co powiecie na temat wyglądu forum ?
a) bardzo
Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_lcap0%Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
b) tak sobie
Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_lcap0%Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
c) nieodpowiada mi
Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_lcap0%Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
d) jest perfidnie brzydki
Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_lcap0%Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
e) odpowiada mi
Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_lcap0%Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
f) jest świetny
Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_lcap0%Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
g) nie lubię gdy wciąż zmieniacie nagłówek
Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_lcap0%Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
h) nie lubię gdy wciaż zmieniacie tło forum
Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_lcap0%Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
i) lubię ja co jakiś czas wygląd jest zmieniany
Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_lcap0%Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
j) a mi tam... wszystko jedno
Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_lcap100%Czy podoba się wam wygląd forum? I_vote_rcap
 100% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 2
 

AutorWiadomość
Vertigo
Junior Admin
Vertigo


Wiek : 20

Czy podoba się wam wygląd forum? Empty
PisanieTemat: Czy podoba się wam wygląd forum?   Czy podoba się wam wygląd forum? EmptySro Paź 27, 2010 12:38 pm

Czy podoba się wam wygląd forum?
Możecie głosować do kilku podpunktów !
Mam nadzieje że niepomyliłam kolejności literek alfabetu...
Powrót do góry Go down
 
Czy podoba się wam wygląd forum?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pulp Fiction WEB RPG :: Postacie-
Skocz do: