Pulp Fiction WEB RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


On jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę.
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  

 

 Sypialnia Państwa Wales'ów + łazienka

Go down 
AutorWiadomość
Mia Wallace
Admin
Mia Wallace


Wiek : 25

Sypialnia Państwa Wales'ów + łazienka Empty
PisanieTemat: Sypialnia Państwa Wales'ów + łazienka   Sypialnia Państwa Wales'ów + łazienka EmptyCzw Cze 24, 2010 9:30 pm

Sypialnia Państwa Wales'ów
Sypialnia Państwa Wales'ów + łazienka Tumblr_l5xfdzylDW1qac5k1o1_500_large



Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie Sie 08, 2010 12:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://black-dagger.hot-me.com/forum
Mia Wallace
Admin
Mia Wallace


Wiek : 25

Sypialnia Państwa Wales'ów + łazienka Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Państwa Wales'ów + łazienka   Sypialnia Państwa Wales'ów + łazienka EmptyPią Paź 08, 2010 10:22 pm

***
Obudziłam się wcześnie, prze świtem. Fortunnie gdy kładłam się spać Marc spał już ... i chrapał, a gdy obudziłam się już go nie było.
- Praca... - mruknęłam do siebie.
Wygramalając się z łóżka poczułam ból w skroniach, jakbym miała migrenę. Chyba Lana ma rację że przesadzam z alkocholem. Droga do wanny nie była długa, plus dla Marcellusa kóry zainicjował pomysł posiadania wanny ,,w,, sypialni. Jego szalone pomysły czasem okazywały się
praktyczne. podeszłam do umywalki i spojrzałam w lustro. Sine cienie pod oczami nie świadczyły o moim zdrowym trybie życia.
Patrząc w swoje odbicie uświadomiłam sobieze niewiem: Jak do cholery wczoraj doastałam się do domu i skąd się wzieły te dziwne ślady na mojej szyi.... (?)

***

zt
Powrót do góry Go down
http://black-dagger.hot-me.com/forum
 
Sypialnia Państwa Wales'ów + łazienka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Łazienka
» Łazienka
» Łazienka
» Łazienka
» Wspólna Łazienka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pulp Fiction WEB RPG :: Inne części miasta :: Dzielnice Mieszkalne :: Rezydencja Państwa Walles'ów-
Skocz do: