On jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę.
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  FAQFAQ  SzukajSzukaj  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  

Share
 

 REGULAMIN

Go down 
AutorWiadomość
Mia Wallace
Admin
Mia Wallace

Wiek : 25

REGULAMIN Empty
PisanieTemat: REGULAMIN   REGULAMIN EmptySob Sie 21, 2010 8:38 pm

Rejestrując się na Forum Pulp Fiction RPG przyłączasz się do naszej społeczności i tym samym zgadzasz się na przestrzeganie szeregu prostych zasad, które są tutaj tylko po to, aby ułatwić nam życie i usprawnić komunikację. Możesz nie zgadzać się z tym regulaminem – jeśli masz jakieś wątpliwosci pisz w dziale rozmówek w temacie dotyczącym zmiany regulaminu.

REGULAMIN
Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu. O każdej zmianie zostaniecie poinformowani.1.
Posty:
1.0 Pisanie po polsku, oznacza pisanie poprawnie. Pisanie poprawnie, to pisanie logiczne i stylistyczne, z poszanowaniem zasad gramatyki, interpunkcji i ortografii. Starajmy się. Nawet administratorzy nie są dobrzy w ortorgrafii ale jeśli możesz pisać poprawnie - rób to.
1.1 Nie zaprzeczajmy prawom fizyki. Jeśli postać przemieszcza się z jednego kontynentu na drugi, dajmy jej na to trochę czasu, tzn. Pisać w samochodzie, samolotach, na statkach, itd.
1.2 Możemy uzywać pogrubionej czcionki lub wielkich liter gdy chcemy podkreślic np to że postać podnosi głos. Zabrania się jednak uzywania pisma PoKeMoNoWeGo.
Nie zapominamy o kursywie której używamy opisujac myśli postaci. - Myśli postaci zapisujemy kursywą !
1.3 Tzw. emotki są dozwolone tylko w Shoutboxie oraz w tematach nie związanych z grą.
1.4 Nie piszemy krótkich postów. Posty powinny zawierać co najmniej 4 rozbudowanych zdań, z opisami otoczenia,
dialogiem i przemyśleniami naszej postaci.
1.5 Pamiętajcie by określić miejsce w którym znajduje się postać, opisać je szczegołowo, piszemy czy postać aktualnie stoi czy siedzi... jeśli stoi to gdzie, jeśli siedzi to naczym...
1.6. Nie zabraniamy używać przekleństw w postach. Ale proszę o umiar…

1.7 Dozwolone są krótkie przeskoki w czasie które oznaczamy trzema kropkami ( *** ) z dopiskiem np. Kilka minut póżniej. Po kwadransie.


2.
Nie obrażaj nikogo i niczego. Coś, co dla Ciebie nie jest nic warte, może wiele znaczyć dla kogoś innego.
Nasze forum RPG to miejsce dla ludzi inteligentnych, którzy zdaja sobie sprawę z granic dobrego smaku.

3.
Nie pisz wielu postów pod rząd. Jeśli masz dużo do powiedzenia, pisz długie posty. Jeśli o czymś zapomnisz – ostatni post zawsze da się edytować. Pisanie wielu wiadomości pod rząd to przejaw spamowania i nabijania postów.
Nie pisz krótkich, nic nie wnoszących do dyskusji postów. Nie zależy nam na ilości, a pojedyncze emotikony, czy wyrazy to kolejny przykład spamu! Staramy się wypowiadać w sposob inteligentny i przyzwoity. Nawet w off topie powinniśmy wypowiadać sie minimum jednym pełnym, rozbudowanym zdaniem !!!
4.
Nie umieszczaj wielkich zdjęć i obrazków. To że Ty masz szeroki monitor i szybkie łącze, nie oznacza, że kto inny nie czyta forum przez telefon komórkowy. Jeśli koniecznie chcesz zamieścić obrazek w wysokiej jakości, dołącz go w formie bezposredniego linku. To proste~!
5.
Nie umieszczaj olbrzymich i nadmiernie migających obrazków w podpisie.
Wszyscy wiedzą, że jesteś cool, nie musisz przyprawiać nas o epilepsję i zaburzać czytelności forum.

6.
Podpisy:
6.0 Podpisy nie mogą być zbyta kolorowe, zbyt duże i rozpraszające graczy. Twój podpis musi zaakceptować administrator. Jeśli mu się nie spodoba będziesz musiał go usunąć lub zmienić.
6.1. W podpisie nie można używać powiększonej czcionki.
6.2. Podpis nie może zawierać dużych obrazków które powodują "rozjeżdżanie się" forum.
6.3. Treść podpisu nie może zawierać wulgaryzmów ani obrażać innych użytkowników.
6.4. Podpis może składać się maksymalnie z 7 linii.
6.5. Zabrania sie umieszczania w podpisie (bez zgody Administratora) linków (adresów) do innych stron internetowych (między innymi własnych stron, stron programów partnerskich itd).
6.6. W przypadku nie przestrzegania powyższych punktów sygnaturka będzie zmieniana lub będzie blokowana dla konkretnych użytkowników.
6.7 Podpis może być wyśrodkowany jedynie gdy nie rozszerza forum.
6.8 Długość podpisu i ilość linii w nim zawarta rośnie wraz z rangą. Tj. użytkownik do 7 linii, moderator do 11 linii, admin do woli.


7.
Avatary:
7.0 Avatary muszą mieć odpowiednią wielkość! Nie mogą rozszerzać forum!
7.1 Narazie niema uzgodnionego rozmiaru avatara. to się wkrotce zmieni. Będzie kilka dopuszczalnych rozmiaru avtara.
7.2 Możecie mieć w avatarze czarnobiałe zdjęcie lub inną grafikę tylko i wyłącznie jeżeli w podpisie posiadacie kolorowe zdjęcie waszej postaci. Niedotyczy to jednak wszystkim nam znanych, kanonicznych postaci.
Avatar powinien przedstawiać jedynie daną postać.
Avatary powinny być zdjęciami z planu lub prywatnymi zdjęciami aktorów (lecz nie z żadnej gali filmowej!!!) - najlepiej żeby były to zdjęcia wykonane w plenerze.
7.3 Avatarami nie mogą być zdjęcia nierealne ani niewyrażne.
7.4 Administrator musi wraz z kartą postaci zaakceptować także twój avatar.
Jeśli masz z tym problem poproś o pomoc admina.8.
Ludzie nie mogą posiadać wyjątkowych uzdolnień charakterystycznych dla wampirów, ponieważ nie jest to stosowne. Wyjątek stanowi dar medium. Chyba że skonsultujecie to z administratorem na pw i dostaniecie zgodę.

9.
Przemiana człowieka w wampira, może nastąpić jedynie za zgodą administratora.
W innym przypadku konta użytkowników (człowieka i wampira) zostaną zablokowane na czas nieokreślony! To nie podlega dyskusji jak nic z regulaminu.

10.
Zdcydowaliśmy się wprowadzić pewne ograniczenia co do imion naszych postaci.
Proponujemy by wybierać proste amerykańskie imiona.
Jeśli natomiast twoja postać pochodzi/urodziła się np w europie lub poza stanami zjednoczonymi możesz mieć zagraniczne imię prosimy jednak by nie było zbyt 'wymyślne', np typu: Grunhilda itp.

11.
Jeśli decydujesz się przejąć postać kanoniczną, musisz dopasować swój charakter do charakteru owej postaci. Jeśli Administrator uzna, że nie potrafisz 'zgrać się' z postacią, będziesz musiał oddać postać do przejęcia.

12.
Dbamy o estetykę forum. Zakładając własne tematy robimy to staranie i czytelnie. Tak również piszemy swoje posty.

13.
Nazwa tematu powinna świadczyć o jego zawartości. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty przez moderatora danego działu.

14.
Użytkownicy mogą zmieniać swój nick wlasnoręcznie !

15.
Nie pisz tematu, na który można odpowiedzieć jednym słowem: tak, lub nie. Do tego służy ankieta. Stwórz ją jeśli potrafisz lub poproś o pomoc Administratora lub Opiekuna Forum.

16.
Jeśli pragniesz zostać opiekunem forum zgłoś sie do adminisratora. Pamiętaj ze jest to ranga której nie dostaje sie za darmo!POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Administrator ma prawo pełnić funkcję mistrza gry.
1. Administrator ma prawo zmienić regulamin.
2. Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane posty na forum.
3. Administrator nadzoruje działanie Forum i przyjmuje wszelkie uwagi na ten temat.
4. Administrator ma prawo usunąć daną osobę z forum w przypadku nagminnego łamania regulaminu danej osoby nawet jeśli gracz niema na koncie żadnego ostrzeżenia.
5. Wszelkie uwagi co do regulaminu przyjmowane są na PW to administratora lub w dziale rozmówek w temacie do tego przeznaczonym.
6. Administrator zastrzega sobie prośbę o kasowanie raz na miesiąc PW użytkowników w celu zmniejszania bazy danych.
7. Administrator też jest człowiekiem więc czasem może przymknąć oko na pewne mniej istotne podpunkty regulaminu -na ich łamanie.

Nie musicie podpisywać się pod regulaminem. Wystarczy że uważnie go przeczytaliście i będziecie stosować się do praw w nim zawartych.

Pozdrawiam i życze miłej zabawy.
Wasz Admin

jocolor
_________________________________________________________________________________________

Pamiętajcie admini to też ludzie, mogą się mylić dlatego prosimy o zwracanie uprzejmie uwagi jeśli coś jest nie tak…
Wszelkie sugestie oraz błędy proszę kierować na PW do administratora.
Będziemy się starać ulepszać regulamin.
Zakładanie identycznego forum, z splagiatowanymi tekstami i próba podkupienia jego graczy by przeszli na „wasze” „forum” jest chore i wedle mnie powinno podlegać karze ucięcia pewnych części ciała (tak jak w średniowieczu).
Zabrania się kopiowania treści, grafiki oraz fabuły forum. W razie podejrzenia o kopiowanie treści naszego forum, postaramy się by złodziej został ukarany.
Powrót do góry Go down
http://black-dagger.hot-me.com/forum
 
REGULAMIN
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pulp Fiction WEB RPG :: Wstęp :: 
Sprawy organizacyjne
-
Skocz do: