Pulp Fiction WEB RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


On jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę.
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  

 

 Veronica Eva Brown

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vertigo
Junior Admin
Vertigo


Wiek : 20

Veronica Eva Brown Empty
PisanieTemat: Veronica Eva Brown   Veronica Eva Brown EmptyWto Wrz 28, 2010 11:09 pm

1. Imię i nazwisko: Veronica Eva Brown ( przydomek: Vertigo)
2. Wiek: 23

3. Wygląd Oczy koloru brąz w zależności od oświetlenia od jasnego po ciemny odcień aż po saną czerń. Włosy koloru brąz lekko falowane a raczej wykręcające się dziko w różne strony, krótkomówiąc nieokiełznane jak sama właścicielka. Skóra opalona często nierównomiernie, pokryta róznej wielkości pieprzykami i piegami. W kwestii stroju lubi prostotę pomieszaną z szaleństwem chociaż w większości popiera klasykę.
Veronica Eva Brown 21931-e09ec6-500-632_large
Wygląd: Przypadkowa Osoba

4. Charakter :
Trudno jest określić charakter tej dziewczyny, on zmienia się z dnia na dzień. Wszystkie czynniki na niego wpływają. Tak naprawdę Varonica jest zabawną, miłą, otwartą dziewczyną. Jest pomocna i stara się pomagać w rozwiązywaniu problemów jej bliskich. Jednym słowem złota dziewczyna? O nie! Oto ta kobietka potrafi dać komuś nieźle w kość. Jest z natury trochę mściwa i nigdy, no prawie nigdy nie daje za wygrana i walczy zawsze do końca. Uwielbia muzykę.

5. Historia:
Wychowana w sierocińcu przez kilka lat w rodzinie zastępczej od której wyprowadziła się mając 17 lat. pracowala jako kelnerka barmanka aż w końcu tancerka go-go. Miewala kilku chłopaków którzy zwykle rzucali ją dla innej, zdradzali lub niezaspokajali jej w łóżku. W końcu sdkuszona napływam wiekszej gotówki za namową koleżanek z pracy została dziewczyną do wynajęcia. Często imprezuje ... nie tylko w pracy.
Jej prawdziwa rodzina, tzn. matka i ojciec zmarli w wypadku. Jej jedyną rodziną która jej pozostała jest brat.

6. Zainteresowania: Zbieranie pocztówek, kolekcjonowanie majtek o różnych kolorach, słuchanie muzyki...

7. Zajęcie/Praca:
Jest ekhm* pania do towarzystwa w nocnym klubie oraz tancerką go go.
8. Stan Cywilny: Wolna

9. Miejsce zamieszkania: Osiedle Przyczep / Przyczepa 1

10. Rodzina: Jest sierotą, ma brata ktory wyjechał z Phoenix ponieważ sluży w armi.

11. Ciekawostki: Paznokcie u nóg ma zawsze pomalowane na ciemno zielono.
Ma zamiar zapisać się do jakiejś szkoły, ale nie wie czy na pewno to zrobi.
Jest absolutnie uzależniona od sexu i muzyki.
Z alkoholi nie pije niczego innego tylko mleczne malibu i martini.


12. Przykładowy post:
Obudziły mnie promienie słońca wpadające do mojego pokoju.
Odtworzyłam zaspałe oczy i ujrzałam ze pokój jest oblany pomarańczowym światłem. Wstałam i podeszłam do okna. Ujrzałam na nim prawie bezchmurne niebo i wielkie słońce.
Uśmiechnęłam sie w duchu.
Podeszłam energicznym krokiem do mojej szafy i wyjęłam z niej szorty i bluzkę. Może i było za zimno na taki ubiór ale miałam zamiar biegać. Wiec wolałam sie ubrać dość lekko niż później sie męczyć i jęczeć, ze mi za gorąco.
Zabrałam jeszcze tylko zapinaną bluzę na długi rękaw i po cichu by nikogo nie obudzić wyszłam z domu.



Powrót do góry Go down
Mia Wallace
Admin
Mia Wallace


Wiek : 25

Veronica Eva Brown Empty
PisanieTemat: Re: Veronica Eva Brown   Veronica Eva Brown EmptyCzw Wrz 30, 2010 2:52 pm

AKCEPT
Powrót do góry Go down
http://black-dagger.hot-me.com/forum
 
Veronica Eva Brown
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pulp Fiction WEB RPG :: Postacie-
Skocz do: