Pulp Fiction WEB RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


On jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę.
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  

 

 Osiedle Przyczep

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vertigo
Junior Admin
Vertigo


Wiek : 20

Osiedle Przyczep Empty
PisanieTemat: Osiedle Przyczep   Osiedle Przyczep EmptyPon Paź 04, 2010 10:42 pm

Osiedle Przyczep




Osiedle Przyczep ?m=02&d=20080702&t=2&i=5008227&w=460&fh=&fw=&ll=&pl=&r=2008-07-02T193039Z_01_N02367654_RTRUKOP_0_PICTURE0


Osiedle Przyczep 87237353


Ostatnio zmieniony przez Vertigo dnia Pon Paź 04, 2010 10:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Vertigo
Junior Admin
Vertigo


Wiek : 20

Osiedle Przyczep Empty
PisanieTemat: Re: Osiedle Przyczep   Osiedle Przyczep EmptyPon Paź 04, 2010 10:47 pm

// Motor Dwaina //

Zsiadając z motora zdjęła kask i postawiła torbę z butami na piaskową suchą ziemię.
Podała mi kask z uśmiechem.
- Dzięki.
- Pewnie takie cudo dużo pali. Chyba jestem ci winna przysługę... -dodała po chwili.
Słonce paliło coraz mocniej i w tym momencie pożałowała że założyła bluzke na ramiączkach.
Powrót do góry Go down
Dwight Stifler

Dwight Stifler


Wiek : 19lat

Osiedle Przyczep Empty
PisanieTemat: Re: Osiedle Przyczep   Osiedle Przyczep EmptyWto Paź 05, 2010 6:52 pm

-Nie jesteś mi nic winna.- Uśmiechnął się ciepło. Kask powiesił na kierownicy.
-Więc będę leciał nie chcę Ci przeszkadzać.- Rzekł z tym samym miłym uśmiechem. Poprawił włosy. Złapał w dłonie kask i czekał na jakieś ostatnie słowo ze strony dziewczyny. Chciał pojechać do baru albo gdzieś w fajne miejsce. Chyba, że Vertigo zaproponuje mu zostać na chwile. Ale mniejsza.
Powrót do góry Go down
Vertigo
Junior Admin
Vertigo


Wiek : 20

Osiedle Przyczep Empty
PisanieTemat: Re: Osiedle Przyczep   Osiedle Przyczep EmptyWto Paź 05, 2010 7:20 pm

- A więc dziękuję. -powiedziała.
Odwróciła się jak gdyby nigdy nic zmierzając w kierunku własnej przyczepy. Po kilku krokach obejrzała się za siebię i dodała:
- Moze się kiedyś jeszcze spotkamy. -usmiechnęła się.
Za trzy godziny miała iść do pracy więc poszła do domu odpocząć i się przygotować.

zt

Powrót do góry Go down
Dwight Stifler

Dwight Stifler


Wiek : 19lat

Osiedle Przyczep Empty
PisanieTemat: Re: Osiedle Przyczep   Osiedle Przyczep EmptyWto Paź 05, 2010 8:10 pm

Założył kask na głowę i odpalił silnik. Ruszył ostro jadąc na tylnym kole kawałek a potem normalnie. Zmierzał w stronę night clubu. Nudził się i szukał jakiejś rozrywki. No więc nie przedłużając więcej zbytnio znikł gdzieś w mieście.

z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Osiedle Przyczep Empty
PisanieTemat: Re: Osiedle Przyczep   Osiedle Przyczep Empty

Powrót do góry Go down
 
Osiedle Przyczep
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pulp Fiction WEB RPG :: Inne części miasta :: Dzielnice Mieszkalne :: Slumsy :: Osiedle Przyczep-
Skocz do: